APIE MUS

iPhoneservice.lt

iPhoneservice.lt yra UAB "Pikselis" padalinys, jau daugiau kaip 4 metus užsiimantis "Apple" kompanijos produkcijos remontu, priežiūra ir konsultavimu.

UAB "Pikselis"

UAB "Pikselis" specializuojasi kompiuterių, tinklų ir bet kokios kitos kompiuterinės elektronikos remontu, aptarnavimu ir konsultavimu jau daugau kaip 18 metų.

Mūsų pagrindinis tikslas - įgyvendinti kliento norus bei lūkesčius. Šiuo metu įmonėje dirba 8 darbuotojai, iš kurių 3 yra puikiai išmanantys Apple techniką bei jos sandarą. Esame tiesiogiai susiję su mobiliųjų telefonų servisu, tikri savo darbo specialistai, turintys ilgametę patirtį šioje srityje. Serviso darbams naudojamos tik pažangiausios ir naujausios technologijos. Siekdami užtikrinti aukštą atliekamų paslaugų kokybę, naudojamės atitinkančia šiuolaikinius reikalavimus naujausia įranga telefonų programavimui, atrišimui bei remontui, kuri leidžia profesionaliai ir greitai atlikti darbus. Darbus atliekame kokybiškai ir sutartu laiku. Mes tikime, kad mūsų puslapyje, Jūs rasite ko ieškote.

Žemos kainos, didelis pasirinkimas ir kokybiškas aptarnavimas!
Mes dirbame klientui, todėl visada stengiamės įsigilinti į jo norus ir pageidavimus!